Kontakt

Kontakt

Hauptmuseum:

Telefon: +47 75 50 35 00
E-mail: post@nordlandsmuseet.no
Anschrift: Prinsens gate 116, 8005 Bodø

Folgen Sie uns auf Facebook: www.facebook.com/nordlandsmuseet

Share on Facebook

Unsere Leute

Steffensen, Morten
Direktør, Nordlandsmuseet

morten.steffensen@nordlandsmuseet.no

+47 91 89 71 62
Austgulen, Idar
Kontorleder, Bodø

idar.austgulen@nordlandsmuseet.no

+ 47 90 28 02 27
Berg, Oscar
Konservator, Gildeskål

oscar.berg@nordlandsmuseet.no

+ 47 90 28 04 47
Donat, Eva-Ditte
Museumskonsulent, Steigen

eva.ditte.donat@nordlandsmuseet.no

+47 90 41 29 07
Dvergsdal, Alvhild
Konservator,Hamsunsenteret, Hamarøy

Alvhild.dvergsdal@nordlandsmuseet.no

+47 90 47 51 59
Edvardsen, Eirin
Fortellerkonservator

eirin.edvardsen@nordlandsmuseet.no

+47 90 41 79 56
Fagervik, Hedi
museumspedagog, Bodø

hedi.fagervik@nordlandsmuseet.no

+47 91 00 86 49
Flæsen, Torunn Oppegård (sentralbord)
Kontorfullmektig, Bodø

torunn.flaesen@nordlandsmuseet.no
+47 75 50 35 00

Furuhatt, Ernst
Fotograf, Bodø

ernst.furuhatt@nordlandsmuseet.no

+47 91 61 29 15
Hirsch, Solveig
Formidlingsleder, Hamsunsenteret, Hamarøy

solveig.hirsch@nordlandsmuseet.no

+47 97 68 42 58
Kjøren, Erling Horn
Tømrer/arbeidsleder

erling.kjoren@nordlandsmuseet.no
+47 47 25 58 94

Krogh, Karina
Konservator, Meløy

karina.krogh@nordlandsmuseet.no

+ 47 90 29 07 11
Laxaa, Barbro
Museumsregissør, Bodø

barbro.laxaa@nordlandsmuseet.no

+47 95 14 04 36
Lødemel, Andreas (permisjon)
Litteraturformidler, Hamarøy

andreas.lodemel@nordlandsmuseet.no

+47 97 70 87 17
Meyer, Lisbeth
Museumspedagog, Bodø

lisbeth.meyer@nordlandsmuseet.no

+47 99 43 90 54
Mostervik, Knut
Bygningsvernleder, Bodø

knut.mostervik@nordlandsmuseet.no

+47 47 26 09 07
Mæland, Tove Mette
Avdelingsleder

tove.mette.maeland@nordlandsmuseet.no

+47 90 72 21 26
Nilsen, Bjørg
Markedssjef, Bodø

bjorg.nilsen@nordlandsmuseet.no

+47 99 29 63 30
Nilssen, Johnny
Håndverker, Kjerringøy

johnny.nilssen@nordlandsmuseet.no

+47 95 01 45 74
Nilsson, Heidi
Administrasjonssjef

heidi.nilsson@nordlandsmuseet.no

+47 92 05 61 33
Otterlei, Ida Beate
Konservator, Sørfold

ida.beate.otterlei@nordlandsmuseet.no

+47 90 94 86 86
Overelv, Anita
Produsent Hamsunsenteret / Leder Hamsundagene

anita.overelv@nordlandsmuseet.no
75 50 34 50
+47 90 99 12 22
Pedersen, Gøril
Prosjektmedarbeider Gildeskål og Meløy

Goril.Pedersen@nordlandsmuseet.no

+ 47 90 80 67 74
Rønnebu, Finn
Konservator, Saltdal

finn.ronnebu@nordlandsmuseet.no

+47 90 93 51 57
Seim, Helge
Konservator, Meløy

helge.seim@nordlandsmuseet.no

+47 91 00 92 53
Snekkestad, Petter
Konservator NMF

petter.snekkestad@nordlandsmuseet.no

+47 91 00 95 46
Solvang, Arne André
Museumskonsulent, Hamsunsenteret, Hamarøy

arne.andre.solvang@nordlandsmuseet.no

+47 95 75 47 73
Spjelkavik, Wenche
Konservator, Sulitjelma

wenche.spjelkavik@nordlandsmuseet.no

+47 90 80 25 83
Søfting Erika
Avdelingsleder

erika.softing@nordlandsmuseet.no

+47 95 19 58 91
Tennes, Nordis Seel
Litteraturformidler Hamsunsenteret (vikar)

nordis.tennes@nordlandsmuseet.no

+47 90 99 23 03